top of page

Hasta Görüşleri

Çetin Kaya

Merhabalar, 

Dr. Süleyman bey ile Göztepe Eğitim Araştrıma hastanesinden tanışmaktayım. İşinin aşığı son derece çalışkan ve disiplinli bir hocamızdı. Ben bilgi işlem tarafında çalışmaktaydım. Hastaneye en erken gelen, hastaları ile cana yakın davranan,  her sorunu ile ilgilenen takip eden, cevap dönen bir hocamızdır. Kendi annemin ameliyatını yaptırdık. 10 senedir uğraştığımız kitleyi tereyağından kıl alır gibi tertemiz 30 dakikalık ameliyatla yaptı. Maşallah annem şuan gayet iyi durumdadır. Allah razı olsun.  Şuan özel yeri olmasına rağmen defalarca bize kaynanamın hastalığı için yardımları oldu. Kesinlikle sizlere önereceğim bir doktordur. Gözünüz kapalı hastanızı teslim edebilirsiniz.

Murat Kardenli

Süleyman hocam obezite ameliyatımı yaptı. Hayata yeniden başladım. Çok teşekkür ederim.

Melike Karaca

Koç üniversitesi hastanesinde tüm tedavileri tamamlanmış fakat hiçbir ağrısı kesilmemiş olan annemin ağrılarına deva olan koca yürekli doktorumuz. Hastaya olan ayrıntılı açıklamaları ile hastayı rahatlatan her telefon açtığımızda bize cevap veren ve yanımızda olan güleryüzlü işinin ehli Türkiyenin sayılı doktorlarından... Birde buran teşekkür etmek istiyorum iyi ki varsınız

Tuğba Yeğin

Merhabalar yaklaşık 3 ay önce Süleyman beye tüp mide ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım gerçekten işini çok seven her aradığınızda ulaşılabilir işinin ehli bir doktor allah başımızdan böyle doktorları eksik etmesin.

Uğur Ünal

Hem işinizi sevgiyle yapmanızdan hemde hastalığı boyunca anneme olan (kolon ca ameliyatı nedeniyle) ilgi ve alakanızdan dolayı size teşekkür ederim Saygılarımla.

Mediç Kol

Sn. Süleyman hocam ilginiz alakanız için teşekkür ederiz. Devlet ve özel hastanelere o kadar gittiğimiz halde sizin gibi bir doktora rastlayamadık. Telefon numaranızı vermeniz her aradığımızda bize dönüş yaptığınız için size minnettarız. İyikilerimizdensiniz. Allah bin kere razı olsun. Sabah 6.00 hastasının başında akşam 10 00 da hastasının başında olan bir doktor pansumanına varana kadar kendisi ilgilenmiştir. Binlerce kere teşekkür ederiz. Tavsiye edebileceğimiz harika ve nadide doktorlardansız.

Özlem Demirhan

Merhabalar yaklaşık bir sene önce anneme kolon kanseri tanısı konmuş neye uğradığımızı şaşırmış durumdayken Allah u teala karşımıza Süleyman Orman gibi bir insan işinde bir numara bir insan çıkardı sayesinde annem sıcak kemoterapi ameliyatını Başarı ile tamamladı sonrasında geçirdiği iç kanama ve hastane süreçlerimiz çok Zor olsada doktorumuz sayesinde allahında izniyle sağsalim çıktık ve çok şükür şimdi çok iyiyiz kendisi gerçekten hem mesleki olarak hem bir insan olarak sıfır egosu olan mükemmel bir insandır kendisine bir ömür duacıyız ülkemize Süleyman Orman gibi bir hoca kazandığımız için son derece şanslıyız Allah kendisini iki dünyadada muaffak etsin bizlere gösterdiği insanlık ve başarı için böyle bir evlat yetiştirmiş ailesine annesine babasına sonsuz kere teşekkürlerimizi borç bilirim hoşçakalın.

NECMİYE ZAİM

Çok efendi, çok çalışkan, başarılı, mesleğine aşık bir doktor. Ben çok memnun kaldım. Benim hayatımı kurtardı. Moralime, sağlığıma kavuştum. Ona saygım ve sevgim sonsuz. Torunlarım gibi seviyorum sağolsun. Başarılar diliyorum. Sağlıklar diliyorum. İnşallah hep mutlu ve başarılı olsun. Ne söylesem anlatılmaz çok düzgün insan. Onun gibi birisi zor bulunur, inşallah istediği yerlere gelir, hak ediyor çünkü.

Emine Yenigün

Süleyman Orman kadar idealist, işini sevgi ve tutukluyla yapan bir doktor daha görmedim! Hastalarını her daim en ön planda tutan, saat zaman demeksizin günün ilk saatlerinden en geç saatlerine kadar hastalarının tüm bakımlarıyla birebir tek başına ilgilenen, hasta yakınlarına onların bir evladı, bir kardeşi sıcaklığında hastalarıyla ilgili bilgilendirip telkin eden bir doktor. Bağırsak tümör ameliyatı için gittiğim hastane de Süleyman hoca riskli de olsa ameliyat kararı vererek ameliyatımı başarılı bir şekilde yaptı. Doktor olarak değil evlat gibi davranan alanın da çok başarılı ve idealist mesleğinin aşığı bir doktor. bu tür hastalığı olan herkese tavsiyem DR. Süleyman Orman olur.kendisine sonsuz teşekkür ederim

Öznur Arslan

Süleyman Orman kadar idealist, işini sevgi ve tutukluyla yapan bir doktor daha görmedim! Hastalarını her daim en ön planda tutan, saat zaman demeksizin günün ilk saatlerinden en geç saatlerine kadar hastalarının tüm bakımlarıyla birebir tek başına ilgilenen, hasta yakınlarına onların bir evladı, bir kardeşi sıcaklığında hastalarıyla ilgili bilgilendirip telkin eden bir doktor. Karaciğerde hayvansal kist hidatik şikayeti ile gittiğim hastahanede boydan boya yatay kesildiğim ameliyatta doktor hatası ile anaflaktik şok geçirerek komaya girdim ve 3,5 yıl sonra hayata döndürülüp kapatıldığımı ve operasyonun doğru şekilde tamamlanamamış olduğunu öğrendim. Süleyman bey riskli bir hasta olmama rağmen, ilk ameliyatımda ki kesik ve delik izlerini kullanarak bana en az hasarı verecek şekilde büyük titizlikle ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi. İnsanların hayatına yaptığı dokunuşların bedeli asla ödenmez! Süleyman Orman’ın varlığı, nur yüzü ve mesleki başarıları insanlığa bir armağan! Kendisine sonsuz teşekkürlerimi ve minnetimi sunarım.

YASEMİN TULUM

Yaklaşık 4 ay önce Dr. Süleyman Orman tarafından ( Mide Ca teşhisi konması sebebi ile ) mide ameliyatı oldum. Ameliyat olacağım doktora karar vereceğim dönemde kendisi de görüşeceğim doktorlar arasındaydı ve ilk Süleyman Bey ile görüştüm daha sonra diğer doktorlarla da görüşmüş olsamda aslında ben Süleyman Bey’in yanından çıktıktan sonra kendisine karar vermiştim. Çünkü daha ilk görüşte işini çok çok severek, büyük bir incelikle ve özveriyle yaptığı o kadar belliydi ki çabuk karar verebildim. Kendimi çok şanslı hissettim Rabbim karşıma bu kadar iyi bir doktor çıkardığı için. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum ben daha önce böyle bir doktorla karşılaşmamıştım. Süleyman Bey benim ailemden biri gibi abimmiş gibi bu derece sevip saydığım biri. Allah kendisinden bin kere razı olsun. Ailesinin ve bizim başımızdan eksik etmesin, yolu hep açık olsun, işleri hep rast gitsin inşAllAh. Rabbim gönlünde ne muradı ne isteği varsa hayırlısı ile nasip etsin inşAllAh... Amin

Nihal Bayburt

Merhabalar, Dr. Süleyman Orman bizimde bir yakınımızın kolon ameliyatını gerçekleştirdi. Hastamızın adı, Anise A. Yaklaşık 10 gün süren ameliyat sonrası hastane süreci boyunca gerek hekim, gerekse insan olarak Allah kendisinden razı olsun. Bir hekim olarak her türlü bilgilendirmeyi kendisinden aldık ve kontrol sürecinde de her zaman çok ilgili oldu. Ne zaman bir sıkıntımız olsa kendisine ulaşabildik ve gerekli bilgilendirmeleri aldık. Gerek çok iyi bir hekim ve çok iyi bir insan olarak kendisine çok teşekkür ederiz. Bir doktor olarak hep hayatımızda olmasını dileriz.

Canan Bodur

Merhaba arkadaşlar öncelikle doktor Süleyman beye çok teşekkür ederim, çünkü Süleyman bey benim hayatımda çok önemli bir insan oldu. 10 yıldır bana hayatımı zehir eden bağırsak sarkması hastalığıma resmen güneş gibi doğarak beni bu dertten kurtardı. Ameliyata girecek her hastada olan korkularımı en aza indirgeyerek bana her zaman destek olan, bir sorunum olduğunda saat farketmeden arayabildiğim mükemmel bir doktor. Hayatıma güneş gibi doğdu diyorum çünkü senelerdir çektiğimi ben biliyorum Allah Süleyman beyden razı olsun. 03.12.2018’de gerçekleşen Rektal Prolapsus yani makat sarkması ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Doktorumun ilgisi ve desteğiyle korkmadan ameliyata girdim ve korkulu günler geride kaldı. Allah’ın izniyle ve doktorumun desteğiyle daha iyi olacağım. Korkmadan gözünüz arkada kalmadan kendinizi emanet edebileceğiniz mesleğini hakkıyla helaliyle yapan bir doktor. Tekrardan çok teşekkür ederim başarılarınızın daim olmasını dilerim.

Sebahat Ceylan

Merhaba arkadaşlar Dr Süleyman beyi herkese tavsiye ediyorum 2 ay önce crohn amelyatı oldum kendisi güler yüzlü iletişimi çok iyi hastalarını kaygılarını anlayan ileri gören çok iyi bir cerrahtır sabah 7 akşam 23 e kadar hastalarıyla bizzat ilgilenen gerçekten devlet hastanelerinde işini bu kadar severek yapan bir DR rastlamak pek mümkün olmuyor kendisine teşekkür ediyoruz , kendisine hayatında ve de işinde başarılar dileriz sevgiler hocam.

Mustafa Zekai Gökyokuş

Süleyman bey hem ameliyat öncesi hem ameliyat sonrası beni bir hasta olarak değil bir insan olarak sahiplendi korudu kolladı. Kendisini keşke hasta olmadan önce tanımış olsaydım ve dostluğumuz bu seviyede olurdu. Eline hafif gönlü zengin bir doktorum ve dostumun olması benim hastalığımı dahi unutturdu.Verdiği morali her an yanımda his ederek kendine minnettar olduğumu belirtmek isterim...

Necmettin Anık

Ben 30 yaşındayım 2 çocuğum var gerek çocuğum icin gerek eşim için gerek kendim icin ailem icin çok hastanelere gitim ve çok doktor tanıdım ve gördüm ama hayatımda gördüğüm son noktasına kadara layıkıyla görevini yerine getiren ve gerek mesai saati dışı gerek mesai saati ici elinin hızlılığı ve becerisi ve uzmanlığıyla örnek alacak doktorlardan biridir bence ve ömrüm boyunca dualarımdan da eksik etmeyeceğim 19.11.2018 tarihinde babam kalın bağırsağından ameliyat olması gerekiyordu acilen Dr. Süleyman hocayla tanıştık çok yardımcı oldu ameliyat etti babamı sabahın köründe herkesin saat 6 da sıcak evinde ailesiyle uyurken kışın başında soğuk havada Süleyman hocam o saate hastanede bizim başımızda oluyordu bu yüzden her zaman dua ettim ve dua edeceğimde Allah razı olsun sizden......

ŞENAY DEMİR

Bir toplumbilimcisi olarak bu dünyayı gönülden mesleğini icra edenlerin değiştireceğine inandım ve hep bu olguyu savundum. Çünkü biliyoruz ki hiç kimse hakkını adaletsiz bir insana, geleceğini öğrenemeyen öğretmenlere canını ise iş olarak gördüğü doktorlara emanet etmek istemez. O yüzdendir ki ne zaman bağırsak kanseri olduğumu öğrendim ve doğru doktoru bulmaya gayret ettim. çok şükür anladım ki tavsiye üzerine tanıştığım alanında uzman Süleyman hocamı tanımak beni hasta değil şanslı kıldı. Emeğiyle, ilgisiyle, gayretiyle beni bu zorlu yolculuğumda hem bedenen hem ruhen iyileştirdiği için çok teşekkür ediyorum.Sizi tanımak çok güzeldi. Artık biliyorum ki siz misyonunuzla yetiştirdiğiniz evlatlarınızla ve öğrencilerinizle geleceğe ümit olacaksınız.DÜNÜMÜZE BUGÜNÜMÜZE VE GELECEĞİMİZE IŞIK OLDUĞUNUZ İÇİN TEKRARDAN BEN VE AİLEM ADINA TEŞEKKÜR EDİYOR ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ...

Sevilay Türker

Ben 20 yıldır Crohn hastası olarak Dr Süleyman bey ile tanışana kadar çektiğim şiddetli ağrıların ve acıların tarifi yoktu hiç bir şekilde ameliyat düşünmüyordum.Ben ameliyata girerken 39 kg dım ve bana yaşama ihtimalin yok diyorlardı, bu hastalık ile ilgili yasamazsın denildi defalarca. Sonrası Dr Süleyman Beyi tavsiye edilince başarıları ameliyatları insan psikolojisini iyileştirici yanıyla güleryüzüyle bana verdiği güvenle ameliyat oldum 1 hafta kadar yattım o kadar güzel hastasıyla ilgilenmesi benim o moralle çabuk iyileşmem ailemi ve beni çok mutlu etti mükemmel ve muhteşem bir ameliyat oldu. Sevgili Doktorum sizi seviyorum iyiki varsınız iyiki tanımışım Tanrı başımızdan eksik etmesin sizi sonsuz teşekkürler minnetimin tarifi yok Sevgiler saygılar.

SEDA MERDIM

20 Kasım 2017'de Süleyman orman hocam tarafından tup mide ameliyatı geçirdim.Süleyman Orman hocam'a ne kadar teşekkür etsem azdır...kendisi operasyon öncesi ve sonrasında ilgi ve alakası hiçbir zaman eksik etmedi..1 yılda -54 kg verdim onun ve ekibinin sayesinde...Emeğiniz ve sabırlı yaklaşımınız için teşekkür eder başarılarınızın devanımı dilerim.sizden daha iyisi yoktur hocam siz insanlığınız isinize olan saygınız ve hastalarınıza plan ilgi ve alakanızdan dolayı minnet be hayranlık duyuyorum siz harika bi doktorsunuz hocam basarılarınız daim olsun inşallah...

Cahit Şener

Bir doktor arkadaşımın tavsiyesi ile 2013 yılında reflü ameliyatı oldum ve yıllarca reflüden çektiğim sıkıntıları ameliyat ederek 3 gün içinde son vermenin yanında günümüz dünyasında yok olmaya yüz tutmuş insani değerlerin yok olmadığını şahsında gördüm en az 3,4 kişiyi ona gönderdim onlarda sağlığına kavuştu reflü olanlar iyi bilir her gün asit yangısıyla güne başlamak hayatı zehir eder şimdi her şeyi yiyip içebiliyoruz iyiki varsın Süleyman Orman Ülkemiz insanının senin gibi doktorlara ihtiyacı var yazacak çok şey var duygularla ifade edilmez

Av. Fatih KOCATÜRK

Süleyman Bey'i sülale olarak iki amcamı ameliyat etmesi sebebiyle tanıdık. Özellikle bağırsak kanseri olan bir amcamın hayatını kurtarması sebebiyle kendisine fazlasıyla güvenimiz vardı. Ben de mide küçültme ameliyatı olmaya karar verdiğimde kendisiyle görüştüm. İlk görüşmemizden itibaren her zaman güler yüzü ve ilgisiyle bizi çok memnun etti. Özellikle ameliyat öncesinde ve hastaneden çıkacağım güne kadar olan ilgisini gerçekten özel hastanede servet verseniz bulamazsınız. Ameliyat öncesi imzalanan matbu formları bile imzalamadan önce bütün aileme 15-20 dakika boyunca ameliyat hakkında bilgi verdi ki malumdur bütün doktorlar "imzala, geç" diyerek bu evrakları önümüze atarlar. Ameliyat sonrasında hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Her sabah 06:30'da ve her gece 22:00'da ziyaret etti dört gün boyunca. Gün içinde de sürekli aradı. En ufak bir şikayetim bile olsa dinledi ve ilgilendi. Önemli değildir diyerek geçiştirmedi. Hastaneden çıktıktan sonraki takipleri de bizzat kendisi yaptı. Dikişlerimi bile kendisi aldı. Hala da kendisiyle telefondan bile her zaman görüşebiliyorum, mesajlarıma mutlaka dönüş yapıyor. Özellikle mide küçültme ameliyatı olmayı düşünenlere sesleniyorum; hayatımda aldığım en doğru karar bu ameliyatı olmak ve özellikle doktorum olarak Süleyman Bey'i seçmekti. Ameliyat olalı henüz 2 ay olmasına rağmen 20 kilo verdim bile. Bu kiloları verirken sağlığımdan hiçbir şey de kaybetmedim. Özellikle diğer mide küçültme ameliyatı olanlardan duyduğum "su bile midemi bulandırıyor, sürekli kusuyorum, hep gözüm kararıyor, çok halsizim" ve sair şikayetlerin hiçbirisi bende olmadı. Süleyman Bey sayesinde hem insani ölçülerde yiyebiliyorum, hem istediğim gibi hareketli bir hayat yaşayabiliyorum hem de zayıflamaya devam ediyorum. Allah kendisinden gerçekten razı olsun. Sonuç olarak; uzmanlık, güler yüz, samimiyet ve özellikle ilgi alakası çok yüksek bir doktor arıyorsanız hiç tereddüt etmeden Süleyman Bey'i tercih edin. Hiçbir şekilde pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Mide küçültme ameliyatı olmayı düşünenler için söylüyorum; sakın ha sakın "Devlet hastanesi olur mu?" diye düşünüp bu ameliyatı tamamen ticari maksatla yapan özel hastanelerin albenisine aldanmayın. Emin olun Süleyman Bey gibi bir doktoru bulduktan sonra devlet hastanelerinin altyapısı çok daha güvenilir. Ameliyat günü almanız biraz uzun sürebilir ama en sonunda fazlasıyla memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Erhan Koca

18 yıldır sağlık sektöründe paramedik ilk ve Acil Yardım olarak görev yapmaktayım Bu görev süresi boyunca birçok doktor ile çalışma şerefine nail oldum ancak Süleyman Bey hasta ve hasta yakınlarına göstermiş olduğu ilgi ve alakası ve bunlar dışında mesleki görevi içerisinde mükemmel bir şekilde tanı ve tedavileri ile gönlüme Taht Kurdu rahatlıkla söyleyebilirim ki Süleyman Hoca alanının en iyisi ve en kalitelisidir. Yapmış olduğu çalışmalarından dolayı ahlaki ve Medeni hal ve hareketlerinden dolayı hasta ve hasta yakınlarına göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz Süleyman Beye

Melih Temelci

Crohn Ameliyat sürecimin başından sonuna kadar ilgi ve alakasını biran eksik etmeyen ayrıca ameliyat sonrası sürecimi de sürekli takip eden kıymetli hocam Süleyman Orman... sorunsuz bir şekilde ameliyatı yaptınız ve beni sağlığıma kavuşturdunuz...Hey şey için çok teşekkürler, ALLAH razı olsun sizden.

Gülten Barış

Süleyman Hoca, her Tıp Fakültesi Öğrencisinin İDOLÜ olması gereken bir Doktor.
Hastaları için gerekli olan cerrahi müdaheleyi yapmakla kalmayıp, tedavinin her sürecinde her an yanında olan bir doktor.Sabah 6.30 da ameliyat hazırlıklarını kontrol edip , 2 ayrı operasyondan sonra aynı günün gecesi 23.30 da hastasının başında olan Doktor.
Hastalarına dosya olarak bakmayıp insan olarak değer veren ve merhametle davranan bir Doktor.
Her zaman hastasına bir telefon uzaklığında ve ivedilikle iletişim sağlıyor.
Allah ona güç kuvvet versin, kaliteli cerrahlığıyla yardım edebileceği pek çok hasta var.
Sağlık Bakanlığı'nın bu idealist, çalışkan ve özverili Doktorumuzu onore etmesi gerektiğini düşünüyorum. İyi ki varsın Dr.Süleyman Orman Hoca, iyi ki benim doktorumsun.

Sacide Çiftci

Önce ALLAH'IN sonra Sayın Süleyman Orman hocamın sayesinde eski sağlığıma kavuştum 4 yıldır hastasıyım hastalarıyla gerçekten ilgili bir hekim ALLAH ONDAN RAZI OLSUN.Kendilerine teşekkürü borç bilirim.Başarılarının devamını dilerim.

Eylem Kızıl

Söze nerden başlayacagımı bilemiyorum,eğer bu sayfayı inceliyorsanız ,gerçekten aradığınız hekimi bulmuşsunuz demektir.Suan hayattaysam önce Allah sonra Süleyman Hoca sayesindedir,ona hayatımı borçluyum,gecirdiğim başka bir ameliyattan sonra bağırsağım delinmiş,anında müdahalesiyle kılpayı hayata döndüm,minnettarım.O kadar pozitif ,o kadar harika biri ki,hastasının sonuna kadar arkasında,hastasına verdiği değer takdire şahen,iyi ki varsın canım hocam,iyi ki size denk gelmişim,ne kadar teşekkür etsem azdir,kucak dolusu sevgi ve saygılarımı sunuyorum.ALLAHIM binlerce değil ,yüzbinlerce kere razı olsun sizden. EYLEM KIZIL

TUĞÇE ENGİN LÜLECİ

SAYIN SÜLEYMAN HOCAM İLE 2018 AĞUSTOS AYINDA YOLLARIMIZ KESİŞTİ AÇIKCASI ÖNERİLER İLE KENDİSİNE GİTMİŞTİM. AMA BU KADAR HASTALARINI DÜŞÜNEN VE BİR AİLE GİBİ OLAN DR. ÇOK NADİRDİR. BENDE BİR SAĞLIKÇI OLARAK HERŞEYDEN ÖNCE HEKİME GÜVENİN NE KADAR ÖNEMLİ OLD. SÜLEYMAN HOCAM LA ANLADIM. ANNEM 52 YAŞINDA ANAL KANAL CA TANISI İLE AMELİYAT OLMASI GEREKTİ(MİLLES AMELİYATI) KİST TAM SINIRDA VE ALINMASI ZOR YERDEYDİ. ANNEM İLK MUAYENESİNE DR KABUL ETMİCEM AMELİYATI DİYEREK KİTTİ FAKAT SÜLEYMAN HOCAMIN USLUP VE KONUŞMASI ANNEM İ İKNA ETMİŞTİ. ZOR VE BAŞARILI BİR AMELİYATLA HİÇ BİR KOMPLİKASYON GELİŞMEDEN ÇOK ŞÜKÜR ATLATTIK. SÜLEYMAN HOCAM BİZİM EN ZOR ZAMANLARIMIZDA BİR TELEFON UZAĞIMIZDAYDI ALLAH ONDAN RAZI OLSUN YOLU BAHTI AÇIK OLSUN. BÖYLE BİR DOKTORUN DEVLET HASTANESİNDE OLMASI MÜKEMMEL BİŞEY.. SAYGILARIMLA HOCAM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM...

DENİZ YEŞİLYURT

SEVGİLİ SÜLEYMAN HOCAM İLE 2018 YILININ OCAK AYINDA ANNEMİN HASTALIĞI VESİLESİ İLE TANIŞTIK.ANNEMİN 15 GÜN ARA İLE GEÇİRDİĞİ 2 BÜYÜK ONKOLOJİ AMELİYATINI BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRDİ.1. AMELİYATIN SONRASINDA İLEOSTOMİ BÖLGESİNDE ENFEKSİYONA BAĞLI BİR DELİK AÇILDI VE KANIN ENFEKSİYON KAPMASI SÖZ KONUSUYDU. BU NEDENDEN DOLAYI 17.01.2018 TARİHİNDE GECE 11 DE OLDUKÇA HIZLI BİR ŞEKİLDE RADİKAL BİR KARAR ALARAK ANNEMİN 2. AMELİYATINI YAPMIŞ BULUNMAKTADIR. AMELİYATLARDA Kİ BAŞARISININ YANI SIRA HER HASTASINA SANKİ AİLESİNDEN BİRİYMİŞ GİBİ İLGİ VE ALAKA İLE YAKLAŞMASI,HASTALARININ SEVİNCE SEVİNMESİ YERİ GELDİĞİNDE ACISINA GÖZYAŞI DÖKMESİ HOCAMIZIN MESLEĞİNİ NE KADAR İÇTEN VE SAMİMİ BİR ŞEKİLDE İCRA ETTİĞİNİ GÖSTERMEKTEDİR.AYRICA MESAİ SAATİ GÖZETMEDEN İŞİNDE GECE GÜNDÜZ FARK ETMEKSİZİN HASTALARINA UFACIK BİR FAYDA SAĞLAYABİLMEK ADINA MÜCADELE ETMESİ ENDER RASTLANAN BİR DURUM. SÜLEYMAN HOCA GİBİ İŞİNDE YETENEKLİ VE VİCDANLI DOKTORLARIMIZI ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN HOCAM .HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.BU AMELİYATLAR VESİLESİ İLE ANNEM BİR KARDEŞ BENDE BİR AĞABEY KAZANMIŞ OLDUM.KARİYERİNİZDE EN İÇTEN DİLEKLERİMLE BAŞARILAR DİLERİM...

Şebnem Siviş

17.09.2018 tarihinde Süleyman hocama tüp mide ameliyatı oldum ve çok memnunum. Ben bu kadar ilgili bir doktor görmedim. Her anımda yanımdaydı. Çok başarılı bi ameliyat gerçekleştirmesinin yanı sıra ameliyat öncesi ve sonrası büyük bir titizlikle çalıştı ve güler yüzünü hiç esirgemedi. Her şeyden önce harika bir insan ve idealist bir doktor. Süleyman hocamı tanımak gerçekten büyük bir şans, sanki ailemizden biri gibi, samimi ve ilgili bir doktor. Devlet hastanesinde böyle iyi bir doktor görmek gerçekten çok güzel. Doktor - hasta ilişkileri çok iyi. Ameliyata girerken ve sonrasında kendimi çok güvende hissettim sayesinde, emin ellerde olduğumu biliyordum. Çok çok çok teşekkür ederim her şey için hocam. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışız. Bütün kariyer hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirirsiniz umarım, en yukarıları hakediyorsunuz.

Hasan Tuncer

Sayın Süleyman bey, 2012 yılında kalın bağırsak da kitle ameliyatımı yaptınız ve sağlığıma kavuşmamın en önemli etkeni cerrahlığınızın profesyonelliği ile beraber güler yüzünüz hasta doktor ilişkisinden ziyade aile gibi yaklaşımınız umutların bittiği yerde hayata tekrar tutunmamızı sağladı. Emeğiniz ve sabırlı yaklaşımınız için teşekkür eder başarılarınızın devanımı dilerim.

Ayten Ayran

Kendisi 10 Eylül tarihinde kolostomi kapanması ameliyatıma girdi. Kendisi son derece ilgili, nazik güler yüzlü ve kibar birisi. İşini son derece profesyonel bir şekilde yaptı. Ameliyattan sonra da sürekli sordu, ilgilendi. Kendisinden çok memnun kaldık. Bu güne kadar bir çok ameliyata girdim fakat O'nun kadar hastalarıyla ilgili olan bir insana rastlamadım. Bütün emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Allah kariyerinizde yolunuzu açık eylesin inşallah. Ayten Ayran

Abdullah YOLDAŞ

Sayın Süleyman ORMAN hocam ile kardeşimin ameliyatı dolayısıyla tanıştım. Devlet Hastanesinde çalışmakla beraber, hastaları ile mesai kavramı olmadan ve bu kadar güler yüzlü ilgilenmesi, onları sabır ile dinlemesi ve her soruya içtenlikle cevaplar verip hastalarını rahatlattığını görmek, başarılı ameliyatlarını daha da anlamlandırmaktadır. Kendisine teşekkürlerimi sunarak, hayatı boyunca mutluluk ve başarılar dilerim.

TAYLAN ÇORMAN

Süleyman hocamla geçen kış anal fistül tedavim için tanıştım. Kendisi Devlet hastanesinin doktoru olmasına rağmen çok ilgili ve alakalı ayrıca her an ulaşabilmek büyük bir ayrıcalık. Hocam benim sorunumun bir tek anal fistül olmadığı üzerinde durdu çünkü daha önce 4 kere ameliyat olmuştum. Çok uzun ve detaylı bir araştırma sonucu bağırsaklarımda crohn hastalığı olduğunu fark etti ve tedaviye başladı. Şu anda tedavimin ikinci evresindeyim. Hocam size denk gelmiş olmak benim için çook çoook büyük bir şans. ALLAH RAZI OLSUN. Doktor tavsiye edilmez derler ama Süleyman hocamı gözü kapalı tavsiye ederim.

Mehmet Ali Yoldaş

Mrb sayın hocam, oldukça zor olan hastalığımın crohn un kendini iyice göstermesinden dolayı cerrahi operasyon gerekiyordu artık ve tavsiye üzerine gelip zorlu ve başarılı bir operasyon geçirdik. Çok şükür şu an iyiye giden bir süreç yaşıyorum umarım tekrar kendini göstermez. Hastalarınıza gösterdiğiniz yakın ve samimi ilgi nedeniyle çok teşekkür ederim. Gelecek planlarınızın istediğiniz gibi olması dileği ile çok teşekkür eder ve başarılar dilerim.

SEDAR YAVUZ

SAYIN SÜLEYMAN ORMAN SİZE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM NE KADAR DUA ETSEM AZ GELİR YAKLAŞIK YİRMİ SENEDİR HEMOREİT HASTASIYIM VE ÜÇ DEFA AMELİYAT OLDUM YİNEDE KURTULAMADIM TAKİ SİZE GELİP DÖRDÜNCÜ AMELİYATIMI OLANAKADAR. YAKLAŞIK ALTI AY OLDU AMELİYATIMI OLALI VE GERÇEKTEN İLK DEFA AMELİYAT OLMUŞ GİBİ HİSSEDİYORUM DAHA ÖNCEKİLERDEN GEÇİÇİ ÇÖZÜM GİBİYMİŞ GİBİ BİR HİS ALIYORDUM HEP AMA BU SONDU KURTULDUM SAYENİZDE ŞİMDİ ÇOK ÇOK RAHATIM YANİ KISACASI HOCAM SAYENİZDE BU HASTALIĞIMDAN KURTULDUM ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN ELLERİNİZ TÜM HASTALARINIZA ŞİFA OLSUN YOLUNUZ AÇIK OLSUN HOCAM TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM.

FİLİZ KAYA

Yıllardan beri kilolarıyla mücadele eden ben tüp mide ameliyatı olmaya karar vermiştim. Endişeliydim, korkuyordum. Ta ki Dr. Süleyman Orman ile tanışana kadar Süleyman Hoca ile ilk konuşmamda bana göstermiş olduğu ilgi, güler yüzlü tavır ve ameliyat ile ilgili en detaylı bilgiyi vererek aklımdaki tüm endişeleri yok etti. Şimdi İyi ki de olmuşum diyorum. Her konuda fedakar olan doktorum sabahın 6 sında gecenin bir yarısında asla hastalarını ihmal etmeyen birebir pansumanlarını bile kendisi yapan tanıdığım en nadir doktorlardan biri. Bana ikinci hayatımı yaşamamda en büyük katkısı olan sayın DR SÜLEYMAN ORMAN a sonsuz teşekkür ederim. Yolunuz ve bahtınız hep açık olsun.

İsmail Güven

Anneme mide kanseri teşhisi konuldu . daha öncede yakınlarımızı teslim ettiğimiz değerli doktorumuz SÜLEYMAN ORMAN hocamıza hiç bir şüphe duymadan gönül rahatlığı ile dünyadaki en değerli varlığım olan annemi teslim ettim. Kendisi konusunda uzman ,bilgili .hasta iletişimi ve yanaşımı mükemmel karekterli biri. Hali hazırda kendisini ailemizin bir bireyi olarak görüyor .ALLAH o güler yüzünü hiçbir zaman asmasın başarılarının devamını sağlasın.ALLAH hayatınızın her anında yanınızda olsun size minnettarız.HER DAİM YOLUNUZ AÇIK OLSUN SAYGILARIMLA

Bedriye Kaçan

Ben Bedriye Kaçan 46 yaşında iki çocuk annesiyim yıllardan beri kilolarımla mücadele etmekteydim.sonunda tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim Hayatımı değiştiren bana yeniden ikinci hayatımı bağışlayan DR. SÜLEYMAN ORMAN hocamla karşılaştım. ilk muayenede sanki ben bir doktorla değil de sanki kardeşimle oturup sohbet ediyormuşum gibi o kadar samimi, sıcak, içten  çok güzel bir diyalog geçti zaten Süleyman hocam benim kafamdaki soru işaretlerini o mütevaziliği ,güler yüzü, candan yaklaşımıyla tamamen ortadan kaldırmıştı. şimdiye kadar alışılmış doktorların dışında bir doktorla karşılaşmıştım işine son derece sadık en ince ayrıntısına kadar inceleyen 0,1 hatayı bile kabul etmeyen hastalarına güler yüz sevgi ve fedakarca yaklaşan hastalar tarafından gecenin bir yarısında dahi aranılmaktan rahatsız olmayan her daim hastanın sıkıntısını gidermek için yatağından kalkıp hastanın yanında olarak canla başla mücadele eden gerçek bir Hipokrat yeminini layıkıyla yerine getiren işine aşık müthiş bir insan. Bir doktor düşünün hastaneye temizlik personelinden bile önce gelen hastalarının pansumanını bile kendi yapan büyüklenme , kibirlenme bilmeyen eşine ve benzerine bu zamanda zor rastlanabilecek birisi varsa oda DR.SÜLEYMAN ORMAN DIR. Ben iyiki sizi tanıdım çok teşekkür ederim kalbi insan sevgisi ile dolu güzel insan.sizin gibi hocalara bu vatanında milletinde ihtiyacı var. YOLUNUZ AÇIK OLSUN SAYGILAR

Hatice Külünk

Bir yıl önce babama mide ca teşhisi konduğunu öğrendiğimizde Süleyman bey yetişti imdadımıza. Sağlık çalışanı olarak ne yapacağımı bilemezken güler yüzü ve enerjisi ile herşeyi kontrol altına aldı.Sabah 6 akşam 6 hatta her akşam istisnasız 22 de evden gelip hastalarını dolaşarak hep yanınızda olduğunu hissettiriyor.Sayesinde bu kadar önemli bir ameliyatı rahatlıkla geçirip taburcu olduk ve 1.yılımızı doldurduk size minnettarlığımız anlatmakla bitmez iyiki yolumuza siz çıktınız herşey için çok teşekkür ederiz.

Mazlum Çelik

Annem ince bağırsak ameliyatı oldu Hatay İskenderundan Süleyman hoca için geldik daha önce colon ca. ameliyatı olmuştu ve gerçekten hastasıyla ilgilenden güler yüzlü ve çok başarılı Op.Dr.Süleyman hoca ve şu an hastamız iyiye gidiyor ve eminiz daha iyiye gidecektir allah Süleyman hocadan razı olsun onu ailesine bağışlasın gerçekten bizlerle çok ilgilendi herşeyin en iyisini hakkediyorsunuz hocam allah yolunuzu açık olsun sağlıklı huzurlu günler dilerim saygılarımızı sunarız.

AYŞENUR BALİOĞLU

Babamın kolon ca. ameliyatını yapan Dr.Süleyman Bey'e çok teşekkür ederiz. Gerek ameliyat öncesi gerekse sonrası her türlü problemde bizi çok rahatlattı, hastanede kaldığımız süre boyunca babam hiçbir endişe hissetmedi.Çünkü doktorumuz hem tıbbi açıdan yeterliliği hemde insani yaklaşımı ve kusursuz hasta iletişimi ile hepimizde yeterli rahatlamayı sağlamıştı..Günlük pansuman için bile biz henüz uyanmışken çok erken bir saatte o kadar enerjik ve güler yüzlü bir şekilde hastalarıyla ilgiliydi ki takdir edip hayran kalmamak mümkün değildi.Eve çıktıktan sonrada haftalık takipleri büyük bir titizlikle yaptı, normal hayata dönüş çok sorunsuz bir biçimde oldu.Kariyerinde en üst noktayı sonuna kadar hak eden doktorumuza uzun sağlıklı huzurlu ve başarılı bir ömür diliyorum..

ONUR AYDIN

Tüp Mide ameliyatımı gercekleştiren Süleyman Hocama çok teşekkür ederim kendisi bizzat özel olarak ilgilendi. ameliyatım çok başarılı geçti neredeyse hiç kanamam olmadı ve ameliyat sonrası acı ağrı zorlanma çekmedim. şu anda kendimi çok iyi hissediyorum bu şansı bana verdiği için kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. hayatım boyunca tanıdığım doktorlardan çok farklı hasta ilişkileri mevcut doktordan ziyade bir abi gibi beni ameliyat öncesi tüm gerginlik ve endişelerime rağmen rahatlattı ve sürekli motive etti. Süleyman hocamla tanışmamış olsam bu ameliyatı olmak için sanırım cesaret edemezdim.ameliyat sonrası gecenin bir vakti sabahın erken saati demeden hastaneye gelerek sürekli takip etti. Onun sayesinde hayatım değişti Ameliyat sonrası bir hafta geçmeden bunu hissetmeye başladım. Şu an çok mutluyum bedenen çok rahatladım ve sanki bambaşka bir hayat yaşamaya başladım. hayatımdaki en büyük şanslarımdan biridir Süleyman hocam tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

Mehmet Baki Şentürk

Babam, dayım ve halamı teslim ettim bilgi ve becerisinin yanısıra hasta iletişimi, yaklaşımı oldukça iyi bir hekim, bir doktor olarak kendisinden son derece memnun kaldım. Gastrointestinal tümörlerde oldukça başarılı olduğunu söylemem lazım, hele hele dayımın ölümden dönüşünde gösterdiği olağanüstü gayreti için minettarım.

Mehmet Mutlu

Riskli mide kanseri ameliyatımı yapan beni sağlığıma kavuşturan Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesinin Gastroenteroloji Cerrahi Uzmanı Süleyman Orman'a çok çok teşekkür ederim. Mesleki bilgisi, tecrübesi, işinin ehli olmasının yanısıra hasta psikolojisini iyi bilen, hastalarıyla bizzat yakından ilgilenen ve takip eden çok çalışkan çok iyi bir hekim kendisi.İyi ki tercihim Dr.Süleyman Bey olmuş İyi ki ameliyatımı ona yaptırmışım. Benim gibi mide kanseri ameliyatı olacak diğer hastalara da kendisini çokça tavsiye ederim. Yolu açık olsun. Allah güç kuvvet versin. Sağolsun var olsun kendisine çokça teşekkür ederim. MEHMET MUTLU (EMEKLİ ÖĞRETMEN)

Elif Çetin

Sevgili doktorumuz Dr.Süleyman ORMAN ile 75 yaşındaki annemizin kolostomi torbasının kapatılması için cerrah araştırırken tavsiye üzerine tanıştık .Kolon CA olan annemizin psikolojisi tamamen bozuk olduğundan yıpranmaması adına özel hastane isterken ALLAH Süleyman Beyle tanışmamızı nasip etti.İnsani yönden mükemmel doktor olarakda tam anlamıyla sihirli elleri olan bir kişi 7saat süren zor bir ameliyatı başarıyla yaptı.Sonrası mı? Minnettarlığımı anlatmaya kelimeler yetersiz kalıyor.Sabah 6 akşam 23 Cumartesi Pazar ,bayram hiç değişmeyen bir şey vardı oda doktorumuz hep yanımızdaydı. Hala telefonlarımıza bakılıyor. Sorularımıza cevap veriliyor. Annesinden ve babasından insani yönü harika evlat yetiştirdiği için, hocalarından tam donanımlı bir doktor yetiştirdikleri için ,eşinden ve evladından hastalarına ayırdığı zamanı anlayışla karşıladıkları için ALLAH razı olsun. Böyle hekimlerimizin çoğalması dileğiyle. Yolunuz açık olsun.Tekrar tekrar teşekkür ederiz...İyi ki varsınız Süleyman Bey..

Faruk Yılmaz

Sevgili doktorumuz Dr. Süleyman ORMAN ile 79 yaşında ki hastamızı ameliyat etmeden 4 ay önce tanıştık. Daha ilk dakikadan itibaren bizimle ve hastamızın rahatsızlığı ile son derece iyi şekilde ilgilendi.Gerek e-posta yoluyla gerek telefon ile sorduğumuz sorunlara çok kısa sürelerde cevaplar verdi ve 7/24 yanımızda olduğunu hissettirdi.Ameliyat öncesi hastamıza bir evladı gibi nazik ve merhametli yaklaştı. Hastamızın durumu çok kritik olduğu için onu acilen ameliyata aldı ve yaklaşık 4 saat süren büyük mücadele sonucunda hastamızı yanımıza kadar getirdi. Ameliyat sonrası sabah öğlen ve akşam saatleri başta olmak üzere her gün müsait olduğu her an hastamızı kontrol etti .Hastamızı kendi elleriyle yürüttü, yeri geldi pijaması ve iç çamaşırını kendi elleriyle düzeltti.Başka bir hastasına kendi eliyle ameliyat sonrası mama yedirdiğini şahit oldum.Elleri dert görmesi ve Allah onu başımızdan eksik etmesin.Onu çok seviyoruz o artık ailemizin bir parçası. İyi ki varsınız Süleyman Hocam.

Tuncay ÖZDER

Annemin Kolonoskopi sonucunda bağırsaklarında ortaya çıkan bir kitle sebebi ile Süleyman Hoca ile tanıştık. Aslında önce araştırma kısmında internette Süleyman Hocanın web sitesini buldum ve hasta yorumlarını okudum. Sonra değerli bir doktor ablamızın yönlendirmesi ile yollarımız kesişti. Pazar günü nöbetçi olmasına rağmen bizi kabul edip annem ile ilgili süreci başlattı. O ana kadar annemin kafasından geçen bir sürü soru işareti görüşmeden çıktıktan sonra '' Ben Süleyman hocaya ameliyat '' olurum oldu. Her sorumuza cevap aldık yeni tanıdığımız bir insan olmasına rağmen ailemizden oldu. Annemi 28.05.2018 tarihinde rektum kanseri teşhisi ile ameliyat etti. Ameliyat kapısında beklerken bir haber almaya çalışırken anında bize haber verip durum hakkında bilgilendirdi ve bizi çok rahatlattı. Annemi servise aldık kontrol etti gece saat 11 oldu kontrol etti ertesi gün sabah 6 da geldi kontrol etti. Hastaları ile bu kadar içten ilgilenen bir doktor daha önce hiç denk gelmemişti. Refakat sürecinde gece geldiği zaman Sayın Hocam ile koridorda 5 dk sohbet ettik. Ona şöyle dedim '' Hocam sizin karınız ,çocuğunuz , sosyal zamana ihtiyacınız yok mu '' kaç gündür hep buradasınız ? Bizim sizin için yapabileceğimiz ne gelirse elimizden yardımcı olmak isterim '' Aldığım cevap '' önemli olan hastaların iyileşmesi siz dua edin kafi '' oldu. Allah yolunu açık etsin sizin yokluğunuzu göstermesin siz nasıl bir insansınız ki herkes sizinle için aynı olumlu ,güzel şeyleri düşünüyor. Siz annemi bu zorlu süreçte bilgilendirmeniz ile sıcak ve samimi yaklaşımınız ile ve en önemlisi verdiğiniz güven ile ameliyat ederek sağlığına kavuşturdunuz. Hala da kontroller devam ediyor ve bir telefon kadar yakınsınız ailemize. Her şey için size minnettarız Süleyman Hocam. Allah daha güzel yerlere gelmeyi nasip etsin sizin gibi doktorlar yetiştirmenize vesile olsun inşallah. Aşağıdaki yorumlarda yazıldığı ve eşimin dediği şekli ile Doktor diye yazılır Muhteşem Süleyman diye okunur.Yolunuz açık olsun.

AKİLE TUR

9 sene öncesinde mide ca teşhisiyle 32 yaşında ablamın midesinin tamamı alınmıştı.9 sene sonra tekrar tümör olustu ailecek içimize tekrar bi ateş düştü.Önceki ameliyatını yapan doktor çok büyük sıkıntılı zorlu bi ameliyat olacağını söylediler ne yapacağımızı bilemeden güvenebileceğimiz bi doktor araştırmaya başladık.Çok kişi önerisiyle Süleyman hocama gittik hemen muayenesini edip tahlil tetkikler sonrası çok zorlu ameliyatı başarılı bir şekilde ameliyatı gerçekleştirdi.Ailecek Süleyman hocamın sevgiyle ilgisi alakası muayeneleri ve de harika gecen ameliyatıyla çok rahat bi süreç geçirdik.Süleyman hocam bundan sonra Ömür boyu dualarımızda olan kişidir.Allah binlerce kez razı olsun. Eminimki Süleyman hocam canla basla bizim gibi böyle hastalıklar yaşayan hastaların dertlerine deva olacaktır.Allah sana sağlık sıhhat hayırlı ömürler versin iyiki varsın hocam iyiki sizi tanımışız.

Turan Yolcu

​Mesleğini büyük bir aşkla yapan insani değerleri kendinden üstün olan saygı değer Dr.Süleyman orman doktorumuza buradan çok çok teşekkür ediyorum..iyiki varsınız..kendimizi çok şanslı hissediyoruz..Çok cömert çok ta Mütevazı bir doktorsunuz sizin gibi doktorlar inanın memlekette nadir kaldı..görüşmek dileğiyle Allaha emanet olun..saygılar.

Havva Aytar

Hastalarına olan ilgi ve alakasıyla hastalığımı daha kısa sürede yenmeme yardımcı oldu bir sene önce kolon kanseri olduğumu öğrendim Süleyman beyin başarılı ameliyatıyla hastalığımdan kurtuldum hastalara olan ilgisi ve alakasını daha önce hiçbir doktorda görmemiştim her zaman bir telefon kadar yakınımızdaydınız ellerinize ve yüreğinize saglık Süleyman bey :)

Gamze Gürbuğ

Süleyman Hocam ile annemin fazlasıyla zorlu olan ameliyatı sürecinde tanıştık. Hocam sağolsun sabah 7 aksam 9 mutlaka her gün gelip annemin takibini mükemmel bir sekilde gerçekleştirdi. Bu dönemde her konuda bize fazlasıyla desteği oldu. Ameliyatın üzerinden 7 ay geçmesine rağmen hocamızın bir telefon kadar uzağımızda oldugunu bilmek oldukça rahatlatıcı. Hocamıza ne kadar teşekkür etsek az. Allah razı olsun. Başarıları daim olsun..

Ayla YILMAZ

Süleyman Bey sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum ben sizi gerçekten nasıl anlatacağımı bilmiyorum biz seni tanıdığımızda moraller sıfırdı korku tereddüt hepsi vardi birde babamız da 84 yaş olunca ama bu korkular sizinle konuşana kadardı abartısız insanlara öyle güven sağlıyorsunuz ki ALLAH'ın size bahşettiği özel bir yetenek diye düşünüyorum ALLAH seni başımızdan eksik etmesin hayatta başarılarının devamını dilerim sonsuz saygılarımla, güzel insan ALLAH yolunu bahtını açık etsin.

Sude Bekgoz

Sevgili doktorum Süleyman bey sizi alçak gönüllü kabinizle ve insanlığınızla çok sevdik. Gerçekten mükemmel bir doktorsunuz. Cenabı Allah meslek hayatınızda ve özel hayatınızda yolunuzu her daim açık etsin size hep dua edeceğiz 4 sene önce kimsenin cesaret edemediği karaciğer ameliyatımı başarı ile sonuçlandırdınız Size bir hayat borçluyum allah sizden razı olsun hersey için çok teşekkür ederim. RAMAZAN BEKGÖZ

MEHMET UŞUM

Kıymetli hocam; sizinle tanışma ve karşılaşma şerefine nail olduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Sıcak kanlı yaklaşımınız annemin hastalığını bizlere unutturdu. Gerek ameliyat sürecinde gerek öncesinde ve sonrasında alışık olmadığımız yakınlık gösterdiniz. Konu insanın canı ciğeri anası olunca karşısına sizin gibi düzgün bilim insanlarının çıkması kesinlikle tesadüf değil. Sizi bizim karşımıza Allah çıkardı. Annem şimdi bütün o korkuların acıların çok uzağında. Sağlığı sıhhati önce yaradan sonra sizin sayenizde yerinde. Bu düşüncelerimi size bir borç bildiğimi için buradan yazıyorum. Saygılarımla. Allah yardımcınız olsun.

Aykut Çakıcı

Saygı değer güzel insan Süleyman Bey Öncelikle seni karşıma çıkaran Allah a şükürler olsun, tavsiye edene teşekkürler. Seni yetiştiren Ana Babadan Allah razı olsun seninle bu yoğun hayatı paylaşan eşinize ve çocuğunuza da sonsuz teşekkürler. Kanser teşhisiyle dünyam alt üst olmuş bir halde tanıştık, hatta ben ısrarla özele gitmek istiyordum. Sizin sakin ve samimi yaklaşımınız, hiç ihtiyacınız olmadığı halde bana sabır göstermeniz ikna etmeniz çok etkileyiciydi. Bu Devletin sizin gibi işini iyi ve severek yapan nadide bulunan insanlara ihtiyacı var. Pazar günü dahi hiç tereddüt etmeksizin hastanın aramasıyla telefonu açıp Güler yüzüyle gelecek özel sektörde bir doktor tanıyanınız var mı? Benim devlet hastanesin de var O da Muhteşem inşan Süleyman bey çok ama çok teşekkürler güzel insan. Hakkını helal et ne olursun. Özelde tonla para harcasanız böyle samimi ve güzel içten hizmet alamazsınız.

Bayram Satar

Gerek ilgili gerekse bilgisi ile cidden mükemmel bir doktor. Hiç bir hastanede hiç bir doktor bizimle bu kadar ilgilenmemişti. Mide kanseri olduğumu öğrendikten hemen sonra kendisi tüm evrak ve tetkiklerle bizzat ilgilenerek, ameliyatımın en kısa sürede olmasını sağladı. Minnet borçluyum kendisine. Tedavime kendisi ile kesinlikle devam etmek istiyorum.

Gülseren Demiran

Hangi harfleri toplayıp bir araya getirerek cümle kursam yetersiz kalıyor Hocam ı anlatmaya. unutamadığım tek şey ameliyathanedeki hazırlıklar yapılırken, hocamın "korkma" ben buradayım! demesiydi, güven duygusu çok önemliydi ve sonuna kadar o güveni verdi. sağolsun. Ameliyat sonrasında ise ilgisini ve güler yüzünü eksik etmedi, ben kilolarımdan kurtulmaya devam ediyorum. Her duam da varsınız hocam. ALLAH RAZI OLSUN, hayatımıza kimileri ödül olarak giriyor ve sizi tanımak ödül oldu, sonsuz teşekkür ederim.

Ayşe Culfa

Kasım 2017'de kolonoskopi sonrası bağırsak kanseri teşhisi konulunca doktor tanıdığımızın tavsiyesi üzerine Süleyman hocamıza muayene oldum. Kendisi çok yakın bir şekilde bizimle ilgilendi, açık ve detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Kemoterapi öncesi ve sonrası ameliyat seçeneklerini açıkladı, her 2 yöntemin de artı ve eksilerini anlattı. Zamana karşı yarıştığımızı fark etmemi sağladı. Hemen tahlilleri tamamlayıp, birkaç hafta sonra Aralık 2017'de kalın bağırsak ameliyatı oldum. 4 saatlik zor ve ağır bir ameliyat olmuş, bağırsağın bir kısmı alınmış ve stoma yapılmak durumunda kalınmış. Tüm bunları ameliyat öncesi hocamız iletmişti. Ameliyatın hemen ertesi günü beni ayağa kaldırdı ve yürüttü. Bir hafta boyunca her sabah, her akşam ve gün içinde sık sık servise uğradı. Bu kadar ilgili bir doktor görmedim. Tüm hastalarıyla yakın ve samimi bir iletişim kurdu, her hastası kendisinden oldukça memnundu. Ameliyat üzerinden 3 ay geçti, bugüne kadar hiçbir ağrı-sızı hissetmedim. Hocamızın yönlendirmeleri sayesinde diğer doktorların fark etmediği ikinci bir hastalığımın daha olduğu anlaşıldı. Onun da tedavisini oldum. Sağlıklıyım, hocamıza duacıyız. Allah ondan razı olsun.

Salim Fındıklı

31.07.2017 tarihinde kendisine kalın barsaktan ameliyat oldum. Sıhhatıme kavuştum. Tam bir insan aşığı bir doktor. Ameliyattan çıktığımda sabah 06.30 da dahi karışındaydı. Çok çalışkan bir kişi. Onun sayesinde hayata döndüm. Şuan çok iyi durumdayım. Kendisine çok çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim. Sağlık bakanlığı olarakta böyle doktorların aşırı şekilde desteklenmesini istiyorum.

Hüseyin Taşkın-Emine Taşkın

Süleyman Orman gibi değerli bir doktoru kritik hastalığımız sürecinde tanıdığımız için çok şanslıyız. Bütün doktorlarımızın Süleyman bey gibi alanına hakim, mesleğini seven, insanlara değer veren, mütevazi ve daha kelimelere dökemeyeceğimiz özelliklere sahip olmasını dileriz. Ameliyata girdiğimizde ailece hastamızın emin ellerde olduğunu hissetmek çok önemli. Kendisine istediğimiz saatte bir sorumuz olduğunda ulaşabildik. Bizleri sabırla dinledi ve tedavimizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi. Allah sonsuz kere razı olsun. Allah yolunu açık etsin. Ve Allah ömür boyu ayağına taş değdirmesin. Böyle insanlara toplum olarak ihtiyacımız var. Bir devlet hastanesinde böyle bir doktor mücevher. Ve minnetimizi anlatmakta gerçekten kelimeler az kalıyor. Sonsuz teşekkürler. Saygılarımızla.

Gökhan Demirbilek

Öncelikle beni kilolarımdan kurtardığı için çok tşk ederim hastasına böyle ilgi ve alakası mükemmel güler yüzlü candan bi hocamız ne zaman yanına gitsem her zaman ilgisini ve güler yüzünü esirgemiyor tekrardan tşk ederim iyiki tanımışım sizi hocam herşey gönlünüzce olsun saygılarımla.

RASİM ŞENER ŞEŞEN

Sayin Süleyman ORMAN doktorum 13.02.2018 tarihi itibari ile safra kesesi ameliyatimin basarili mimarısınız ne kadar tesekkur etsem az size,sizin kadar nadide bir doktora sahip olduğum için çok şansliyim her hastaninda benim kadar mutlu olduğunu gormekteyim insallah layik olduğunuz tüm başarilara kavuşursunuz. Allah sizi başimizdan eksik etmesin hersey icin ve beni eski sağlığıma kavusturduğunuz için sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.

NEŞE DEMİR

Kendisi ile annemin rahatsızlığı dolayısıyla görüştük ve ilk defa hayatımıza giren tümör kavramından bize bahsetti. Birçok tahlilden sonra büyük bir ameliyat gerçekleştireceğini ve bunun zorluklarını, olabilecekleri açıklayarak anlattığında psikolojik anlamda da zor günler geçirdik fakat Süleyman hoca öncelikle dünyanın en zorlu ameliyatlarından birisini başarıyla gerçekleştirerek ,ki her cerrah bunu başaramaz, bizim umutlanmamızı sağladı. İlk ameliyatın ardından ödem sebebiyle gerçekleştirdiği ikinci başarılı ameliyat sonrası kısa bir süre değil tam 1 ay boyunca insanüstü bir özveriyle ilgilendi. İlk defa bir eğitim araştırma hastanesine gittik fakat ilk defa bu kadar insani, güler yüzlü, anlayışlı bir cerrahla karşılaştık. Hem gerçekleştirdiğin ameliyatlar için hem geçirdiğimiz zorlu ve başarılı tedaviler için ve en önemlisi de insanlığın ve güler yüzün için sonsuz teşekkürler Süleyman hocam. En zor anlarımızda yanımızdaydın iyi ki varsın hocam...

Kübra Akkaya

Süleyman hoca ile babamın mide ameliyatı için görüştük kendisi daha öncede bir tanıdığımızı ameliyat etmişti ve çok memnun kaldığını söylemişti.Bu kadar güler yüzlü hastası ile ilgilenen bir doktor olduğunu hiç düşünmemiştim fakat ameliyat öncesi ameliyat sonrası kendisi babamla o kadar çok ilgilendiki aklımızda bir soru işareti bile kalmadan babamı ameliyat ettirdik .Çok şükür ameliyat güzel geçti babam çok iyi, kanserin 3 evresine yakın olan babamı sağlığına kavuşturduğu icin Süleyman hocama çok minnettarız iyiki sizin gibi özverili doktorlar var ne zaman arasam ulaştım ulaşamadığımda da kendisi hemen telefonumuza dönüş yaptı Devlet hastanesinde bu kadar iyi doktor gerçekten çok mutluyuz sizi tanıdığımıza.Babam ameliyattan 3 gün sonra ateşlendi Süleyman hocanın hasta bakıcıya babamı bir an önce röntgene yetiştirsin diye elindeki işi alıp sen hastayı yetiştir ben taşırım bunları demesi yazarken bile gözlerim doluyor İYİKİ VARSINIZ HOCAM ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER HER ŞEY İÇİN, BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

Salim Fındıklı

Saygı değer doktorum Süleyman Orman tarafından 31.07.2017 tarihinde bağırsak ameliyatı oldum başarılı geçti. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Selahittin UZUN

Geçirdiğim mide ameliyatı sonrası sorun yaşamadım.Çok iyi davranıldı.Doktorumdan çok memnun kaldım.Ameliyattan sonraki süreçte de kendimi çok daha iyi hissediyorum.Başarılarınızın devamını dilerim.

Gülümser COŞKUN

12.12.2016 yılında süleyman bey tarafından reflü ve mide fıtığı ameliyatı oldum. Şuan itibariyle 4 ayı doldurdum ve önceki şikayetlerimden kurtulduğumu söylemek istiyorum ameliyattan önce korkularım vardı bu ameliyat hakkında dışarıdan çok zor olduğu ve daha sonra kesin çözümde olmayabileceği söylentileri vardı ancak süleyman bey bu ameliyatı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi ellerinize sağlık çok teşekkür ederim.

Adile Kaş

Merhabalar Süleyman Bey ,Öncelikle gerçekleştirdiğiniz başarılı karaciğer ameliyatı için teşekkür ederim.Sağlığıma sizin sayenizde kavuştum.Sizin güler yüzlülüğünüz ve tecrübenizin sonucunda şimdi çok daha iyiyim.Tekrardan ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Nuray Coşar

Merhabalar yaptığı başarılı ameliyatla yüzümüzü güldüren babam Orhan Berber'i sağlığına kavuşturan Süleyman hocam iyi ki varsınız. Bir çok doktorun bizi ameliyat için geri çevirdiği karaciğer metastazını çıkartamadığı ama Süleyman hocam bu büyük ameliyatın üstesinden geldi.Sizin için ne söylesek az Rabbim sizin gibi doktorların sayısını arttırsın inşallah.Her aşamada bizimle ilgilendiniz, Sonsuz Teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim..

Selim Degirmenci

Merhaba 1 ay önce Baba mı ameliyat eden Süleyman beye teşekkür ederim.Yıllardır Almanya ve Türkiye de Babama teşhis koyamadılar Süleyman bey sayesinde babam eski sağlığına kavuştu sonsuz teşekkür ederim. Gece gündüz arayıp ilgilendiği ve aradığımda destek olan nadide bir hekimle karşılaştığım icin çok mutluyum.İyi bir hekim ve iyi bir Dost edindim sonsuz teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.

Osman Vural

Selamünaleyküm Allahın rahmeti selamı üzerinize olsun Allah sizlere de ailenize sağlık sıhhat afiyet versin çok kıymetli doktorum Süleyman hocam seninle tanıştığım için Allah'a hamd olsun yaklaşık altı ay önce dalağımdan Timur teşhisi kondu hocamın başarılı maharetli ellerinden ameliyat oldum sağlığıma kavuştum ne kadar teşekkür etsem azdır Allah razı olsun hocamın cümlelerle kelimelerle anlatmak mümkün değil çünkü bu zamana kadar gördüğüm en güzel hocalardan birisi insanlığı kişiliği hastaya hizmeti güler yüzlülüğü hizmet aşkı kısacası mükemmel bir insan seninle dostluğumuz sonsuza kadar devam edecek selamlar.

Ahmet Kenan Altınsaban

Merhaba. Sevgili doktorumuz öncelikle candan davranışlarınız, sabırlı yaklaşımınız, güler yüzlülüğünüz, esprili tavırlarınız, engin bilginiz ve tecrübeniz için size çok teşekkür ederiz. Ameliyat öncesi ve özellikle sonrası ilginizi ne kadar takdir etsek azdır. Hasta kadar hastanın yakınlarınada ayrıntılı bilgilendirmeniz inanılmaz güzel bir davranış. Size tekrar çok teşekkür ediyoruz...

Utku Balkal

Sevgili Kardeşim Doktor Süleyman Orman sayesinde babam sağlığına kavuştu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Güler yüzlü tavrı ile gönlümüzde her zaman en müstesna yerde olacaktır.

Yaşar Yaylaoğlu

Eşimin bağırsak ameliyatını başarılı bir ameliyatla gerçekleştiren ve problemi halleden değerli hocamızın gerek ameliyat öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi ve alaka güler yüzlüğü insanlığı bilgisi, dolayısıyla kendisine teşekkürü borç bilir böyle değerli insanları allah başımızdan eksik etmesin. Yolunuz açık mutluluğunuz daim olsun hocam binlerce teşekkür..Yaşar Yaylaoğlu Ayrıca hastane personelinin sıcak davranışları ilgi ve alakaları için teşekkürler.

AYŞEGÜL UYSAL EROĞLU

Yaptığı başarılı ameliyatla babam MEHMET UYSAL ı sağlığına kavuşturan hep gülen yüzü,yüksek bilgisi,tecrübesi,ilgisi,özverisi,hastasını kucaklayan,güven veren,muhteşem insan DR SÜLEYMAN ORMAN a teşekkür ve minnet borcumuzu anlatmak kelimelere sığmaz iyiki varsınız... Emeğinize yüreğinize ellerinize sağlık,ömrünüz sağlıklı huzurlu ve mutlu geçsin.Allah sizleri başımızdan eksik etmesin Babam mehmet Uysal a bağırsak kolon ca teşhisi konuldu ve Dr Süleyman hocam CA lı bölgeyi ameliyatla alıp Rabbimin izni ile sağlıgına kavusturdu.Doktorumuza ameliyat olacaklar icin veya hastaları için yazdıklarım ve hasta görüslerindeki mennuniyet hastalarına ümit olsun inşallah..keşke her ülkenin böyle İbn-i Sina sı olsa ayrıca Göztepe Medeniyet Üniversitesi 3.kat hemşireleri ve personellerine gösterdikleri güleryüzlü ve özverili hizmetleri dolayısıyla sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Saygı sevgi ve şükranlarımla Ayşegül UYSAL EROĞLU

Buse Gülay Kördikanlıoğlu

Sadece kanser hastalığı için değil hastalık, ağrı, acı ne olursa olsun kişi doğru hekimin ellerinde olmalı. Babaannem mide kanseri olduğunu öğrendiğinde güç bir savaşın içinde kendini buldu. Ama yalnız değildi kocaman bir aileye ve değer verdiği sevdiği bir hekime sahipti. Evet ciddi anlamda vücudunu ele almış olsada bu illet o doktoruna Süleymanına öyle güveniyor ki .. iİginiz alakanız hastalara olan merhametiniz için size minnettarız. Babannemin savaşı hala devam ediyor. Biliyorum o bu mücadeleden inşallah galip gelecek.

Gizem Saygı

​Merhabalar öncelikle bir özel hastanede bağırsak kanseri ameliyatı olan anneannem Songül Kül'ün ameliyatının başarılı geçtiği ve bir daha tekrarlanmayacağı söylendi fakat üç ay sonra kan testleri sonucu tekrarlandığı ve karaciğerede sıçradığı ortaya çıktı.Bu nedenle kemoterapi tedavisi başlandı, Songül KÜL tedaviye cevap vermedi bu yüzden de bizi Op.Dr.Süleyman ORMAN'A yönlendirdiler. Anneannemin geçirdiği zorlu Karaciğer Ameliyatında hem ameliyat öncesinde hem de ameliyat sonrasında bize desteğini, ilgisini, güler yüzünü esirgemeyen Dr.Süleyman Bey'e teşekkürlerimizi iletiyoruz.Ameliyatı çok başarılı geçtiği halde her anda kendisiyle irtibat kurabiliyoruz ilgili konularda ulaşabiliyoruz.Allah sizden razı olsun hocam sağlıcakla kalın..

Yeşim Çınar

Merhaba; Annem Ayhan Bal 2014 ve 2015 yılında kan eksikli sebebi ile hastaneye başvuru yaptık tedavi için kan verildi fakat şubat 2017,de Miğde kanaması oldu 10 gün boyunca hastanede yattı daha sonrasında Gastroenteroloji Bölümüne Sevk edildi daha öncesinde 2016 yılında Amcam Yılmaz Çınar,ın Yapmış olduğu Ameliyatındaki Başarısını Gördük Önce Allah,a sonra Hiç tereddüt etmeden Op.Dr.Süleyman ORMAN Annemi,de Götürdük Miğde ve Safra kesi Ameliyatı yapmıştır Başarılarınızdan dolayı BAL Ailesi olarak Çok teşekkür Ederiz. Başarılarınızın Devamını Dileriz. Allah razı olsun Allah size Sağlıklı uzun Ömürler versin Hocam...

Tacettin Çınar

Sn.Süleyman Bey; Şubat2016 ;da Amcam Yılmaz Çınar,ı Mide ve bağırsak Ameliyatını yaptı. 13/02/2017 Kayınvalidem Ayhan Bal Op.Dr Süleyman Orman bey tarafından başarılı bir ameliyat gerçekleştirmiştir Ülkemizin böyle başarılı ve ilgili doktorlarına ihtiyacı var .Başarılarının ve samimiyetinin devamlılığını dilerim.Samimiyetiniz için ve Güler yüzünüz için ayrıca çok teşekkürler Allah razı olsun sizden hocam...

Burcu Kördikanlıoğlu Özel

Dr. Süleyman Orman ile babanneme mide kanseri teşhisi konulduğunda yollarımız kesişti. Babannem 70 küsür yaşında ve hastalığının son (4.) evresinde iken kanser olduğunu öğrendik. Ama mücadelemizi hiç bırakmadık, bırakmıyoruz. Bunda Dr. Orman'ın da payı, telkinleri, çabaları, ilgisi ve yakınlığı çok büyük. Gerçekten bu süreçte öğrendik ki; bu kanser hastalığı ile mücadelede ederken önce hasta iyileşeceğine kendi inanmalı sonra da kesinlikle doktorunu sevmeli ve ona güvenmeli. Bu hastalar için gerçekten inanılmaz bir motivasyon oluyor. Bize bu güveni Dr. Orman fazlası ile verdi. Günün her anında kendisine hastamız ile ilgili konularda ulaşabiliyor ve danışabiliyor olmamız, empati kurarak olaylara hassas yaklaşması, durumu anlatan açıklayıcı ve ikna edici konuşmaları ile gerçekten takdiri fazlasıyla hak ediyor....

Fikriye Akay

Annemizin bağırsağında ki tümörü elinden gelenin fazlasını yapıp kitleyi temizleyen Doktorumuz Süleyman bey olağanüstü kişiliğiniz, saygınız, sevginiz, ilginiz, güler yüzünüz için size minnettarız. Verdiğiniz emek için ellerinize gece gündüz haftaiçi haftasonu demeden bizimle ilgilendiğiniz için yüreğinize sağlık .

MELEK DURAN

SAYIN DOKTORUMUZ SÜLEYMAN BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ARKADAŞIM TÜRKAN TÜRKAN IN MİDE AMELİYATINI BAŞARIYLA TAMAMLADI RABBİM KARŞIMIZA İYİKİ SÜLEYMAN BEYİ ÇIKARDI AMELİYATININ 10. GÜNÜ ARKADAŞIM TÜRKAN ÇOK İYİ BEN HASTASIYLA BU KADAR İYİ İLGİENEN SABAHIN 7 SİNDE AKŞAM TEKRAR HASTANIN YANINDA PANSUMAN YAPAN HATRINI SORAN GULER YUZLU CANDAN BİR DOKTOR, AKRABAMIZ GİBİ OLDUGU İCİN SONSUZ TESEKKULERİMİZİ SUNARIZ SAYGILAR MELEK DURAN

Gözde Raday

Aslında 2.5-3 sene öncesinde yengemin mide hastalığı sebebiyle duyduğum, bildiğim bir doktordu. Yengemi iyileştiren, sağlığına kavuşturan, dualarımızda yerini alan bir doktor.Bu sene babamın bağırsağında görülen kitle sebebiyle hayatımız tekrar kesişti. Babamın bağırsağındaki tahminlerimizden daha büyük olan kitleyi başarılı bir ameliyatla alıp temizledi. Şu an babam çok iyi. Umarım hayatı boyunca hep başarılı, güzel yerlerde olur. Babam ve kendim adına tekrar teşekkür ederim.

MUSTAFA TURHAN

Süleyman Bey, canım annemin bağırsağında epeyce büyümüş olan kitleyi başarılı bir operasyon ile aldı. Allah'a şükür annem toparlanmaya başladı. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederek başarıların devamını diliyorum. Allah yardımcınız olsun, sağlıcakla kalın.

Rabia Taştan

Süleyman bey bir yıl önce tanıştık yıllardır miğde şikayetlerim vardı 6.gastoronomi doktoruna gittim hepsi miğde kanaması geçirdikten sonra hayatta kalırsam tedavi edebileceklerini söylediler o kara anı beklerken hocama tanıştık tanımın yanlış olduğunu bana tüm ispatlı olarak anlattı doğru tanı yaptıktan sonra iki amilyat geçirdim çok Şükür hastanede bir abi gibi günlerce ilgilendi asla ağrı acı çekmeme izin vermedi ben ve ailem Süleyman beye çok şey borçluyuz çok teşekkürler eder hürmetlerimi sunarım sözlerin anlatmaya yetmediği tek insan Süleyman Orman.

Melek Arslan

Mide ve bağırsakta gizli kanaması olan bir hastanın kızıyım ve babam biraz sıkıltılı bir hastaydı .Hocamızın uygulamış olduğu emr yöntemiyle 2 kez kanser riskinden kurtulduk yine uygulamış olduğu tedaviyle de mide kanamalarımızda durdu.Güzel kalbi , sonsuz sabrı ve mesleki başarısıyla babamın rahatsızlarına deva olmuş çok sayğı ve sevgi duyduğumuz doktorum Süleyman Orman' a birde burdan teşekkür etmek istedim.Iyi ki onu tanımışız, iyi ki bizim doktoruz olmuş.

Nilüfer Keçe

Hayatımda gördüğüm en iyi insan en iyi doktor bir yıl önce ameliyatımı yaptı ve ben yeni doğmuş gibiyim midemden çok çekiyordum hayatım çekilmez hal almıştı sonra bir vesile ile tanıdım hastalığımın her evresinde çok ilgili çok anlayışlıydı ameliyatımdan sonrada hastanede çok ilgilendi sonrasındada iyi bir dost oldu her zaman yanımda olduğunu bilmek bir doktora gözü kapalı güvenmek çok güzel bir şey iyiki varsınız Dr Süleyman bey iyiki sizi tanımışım herkezede tavsiye ederim çok başarılı bir doktor ve eminimki bir gün çok daha iyi bir yerlerde kendisini göreceğiz.

Hakan Boz

Çok ilgili bir doktor, Anlayışlı birisi gayet saygılı bir beyefendi. Hastalarla ilgisi çok iyi. Mide ameliyatı geçirmişti eşim Operasyonu yine kendisi üstlenmişti. Gayet başarılı geçmişti. Sağlığına tekrardan kavuştu. Allah kendisinden razı olsun.

Ahmet Aslan

Hocamdan ALLAH binlerce kez razı olsun 2012 senesinden itibaren savaşmaya başladığım mide kanserini önce ALLAHIN sonrada SÜLEYMAN HOCAMIN sayesinde yendim Bu süreçte hiçbir zaman başka doktorlardan alışıldığı gibi ne şikayette bulundu nede asık suratlı davrandı aksine hep bi şekilde benim ve ailemin yanında olduğunu hissettirdi ALLAH binlerce kez razı olsun.

Vedat Özsoy

Eşimin geçirdiği zorlu Rektum Kanseri Ameliyatı sonrasında hem ameliyat öncesinde hem de ameliyat sonrasında bize desteğini, güler yüzünü esirgemeyen Sn.Dr.Süleyman Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum.Kendisi ameliyat çok başarılı geçmesine rağmen hala bizi arayarak hem iyi bir doktor hem de iyi bir insan olduğunu göstermektedir.Kendisine hem kocam hem de kendim adına sonsuz teşekkür ediyorum.

Nilay Barut

Yaklaşık 3 yıl önce babamın kalınbağırsağındaki 6-7 cmlik kanser polipini endoskopik yolla ameliyata gerek kalmaksızın (diğer gören doktorlar ameliyat önermişti) temizleyen ve daha sonra bizi sürekli takibinde tutan doktor beye çok teşekkür ederiz

CEMALETTİN.BÜTEV

DR.SÜLEYMAN ORMAN BEYDEN ALLAH RAZI OLSUN YILLARDIR KULLANMADIĞIM İLAÇ KALMADI SÜLEYMAN BEYLE TAVSİYE ÜZERİNE TANIŞTIM YAŞAM KALİTEM DEĞİŞTİ REFLÜM ÇOK KÖTÜYDÜ GİTTİM TEŞHİSİ KOYDU VE AMELİYAT VEYA HAYAT BOYU İLAÇ DEDİ BENDE AMALİYAT OLMAYI ÇOK İSTEDİM ÜÇ GÜNDE BENİ TABURCU ETTİ ŞİMDİ ÇOK İYİYİM HAMDOLSUN ALLAHA SÜLEYMAN BEYDEN ALLAH ÇOK RAZI OLSUN SÜPER BİR DOKTOR HERKESE GEÇMİŞ OLSUN TAVSİYE EDERİM.

Sibel Köse

Annem yaklaşık 10 gün önce çok zor ve büyük bir ameliyat oldu.Teşhis konulup ameliyat olana kadar ve ameliyat sonrası gösterdiği insanlığı kelimelerle anlatamam.Süleyman bey esine az rastlanan muhteşem bir insan,hastalarına gösterdiği şevkat ve güleryüz bambaşka.Karşısında soru sormaya çekindiğimiz doktorlar gibi değil asla.Rabbim sizi de sizin gibi iyi insanlarla karşılaştırsın.

Cüneyt KUMSAL

Annemiz İhsane Kumsal'ın mide tümörü ameliyatında Op.Dr. Süleyman Orman'ı tanıdık. İlk günden bugüne yoğun ilgisi ile her zaman yanımızda oldu.Başarılı bir ameliyat ve çok ilgili bir ameliyat sonrası bakımı ile hastalarıyla ilgilenen harika bir doktor kendisi. Tüm hastalarıyla tek tek ilgileniyor. Hem doktor, hem de insan olarak insan üstü bir çabayla günün 24 saati hastalarının her sorunuyla ilgilenen, işinin uzmanı, kendini hayat kurtarmaya adamış, idealist, gerçek bir kahraman. Gerçek bir doktor ve insan olan Op.Dr. Süleyman Orman'a çok teşekkür ederiz. Allah, yolunu açık etsin.

FERUDUN DOKGÖZ

Eşimin sağlık arayışının şifasını Süleyman bey de bulduktan sonra, kendimide Süleyman bey e emanet ettim. Aklımda hep soru işaretleri vardı."Babam ve Amcam Kanser den hakkın rahmetine kavuştular , acaba bende aynı akibet ile mi Hakkın rahmetine kavuşacağım " diye . Endoskopi ve kolonoskopi ile kontrolden Süleyman beyi tanıyana kadar korkuyordum. Ama bana öyle bir yaklaşımı oldu ki ses bile çıkaramadım."Siz diyorsanız tamam hocam " dedim. Operasyon günü geldi çattı, Göztepe Araştırma Hastanesi ne geldik. Ben bu kadar yazıyı şunun için yazdım. SAYIN DR. SÜLEYMAN ORMAN IN SORUMLULUĞUNUN BAŞLADIĞI O KAPIDAN GIRDIKTEN SONRA , O KADAR YOĞUNLUK OLMASINA RAĞMEN PERSONELIN VE SÜLEYMAN BEYIN YAKIN ILGISI , ALAKASI ÖZEL HASTANELERDEKİLERİ KESINLIKLE ARATMAYACAK DÜZEYDE IDI. HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDIYORUM. Benim sonucuma gelince; Hocam " SORUN YOK " Diyorsa yoktur. Olursa da Süleyman bey gibi bir hekimi tanıyor olmam benim için çok büyük şans. HERKESE SAĞLIK VE SIHHAT DILEKLERIMLE ...

Figen Hüner

Annemin bağırsak kanseriyle size başvurduğumuzda çok endişeli ve korkuyorduk konuşmalarınızla bizi rahatlatıp bize yol gösterip annemi ameliyata aldınız hastane uzak olmasından dolayı biraz sıkıntı yaşasak da annem sizin ilginizden dolayı başka hastanede olmak istemedi. Başarılı bir ameliyatın sonunda çok şükür annem sağlığına kavuştu size ve tüm ekibinize teşekkür ve minnet borcumuzu anlatmak kelimelere sığmaz. İyi ki varsınız... Emeğinize yüreğinize ellerinize sağlık, ömrünüz sağlıklı huzurlu ve mutlu geçsin. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

Ümit ATEŞ

Babam Şükrü ATEŞ' in mide kanserine yakalanması sonucu kesişti yollarımız. Bir doktor düşünün ki hastasının yatış işlemlerinden tutun da psikolojisine kadar ilgilenen, hastasını her gördüğünde ayakta karşılayıp güler yüzü ile birlikte selamlaşan. Hiç bir doktorumuzun bilgisinden, emeğinden şüphemiz yok fakat haftada bir kez bile olsa Süleyman beye uğrayıp hasta ve hasta yakınları ile nasıl ilgilenilir, nasıl konuşulur bilgi alması gerektiği düşüncesindeyim. Süleyman beyin bizlere yapmış olduğu iyilikleri yazmaya kalkarsam uzun bir süre bilgisayar başından kalkamazsınız, o yüzden kısa keserek başarılarınızın devamını diliyorum. Allah sizin gibi vicdanlı, şefkatli, temiz yürekli insanları başımızdan eksik etmesin.

Hanife Çelik

2003 Yılında mide CA teşhisi konuldu endeskopi sonucunda midenin 4/3 alındı, ışın ve kemoterapi gördük tedavilerin neticesinde günde bir bazen günde üç dört sefer ağız yoluyla çıkıyordum son bir senedir yarım saat arayla ağız yoluyla çıkarıyordum. Bundan bir hafta öncesine kadar yediğim yemek bile ağrı yapıyor ve midede 10 dk duruyordu, bir ağız yoluyla çıkarken bile halsiz bitkin halde kalıyordum. Ne zamanki Süleyman hocamızla tanıştıktan sonra bir yıl içinde tedaviden sonra hocamız ameliyata karar verdi. Hocamız detayları anlattıktan sonra eşim ve ben ameliyat olmaya karar verdik. Çok şükür ameliyat başarılı geçtiğini söyledi hocam. Şu an bir hafta oldu yediğim içimde kalıyor Allah razı olsun Süleyman hocamdan.....

Zeynep Şimşek

2012 senesinden başlayan şiddetli rahatsızlıklarım sebebiyle başvurduğum hiçbir hastane ve Doktor dan yeterli ve isabetli bir teşhis dolayısıyla tedavi alamayışım nedeniyle yine sancıyla kıvrandığım bir gece Göztepe Egit. Araştrm. acilde 11. Dr olarak beni muayene edip derhal Mr vb görüntülemelerle hızlıca teşhise yardımcı olarak birinci aşamada hayatımı kolaylaştıran Süleyman bey 2014 senesinde yaptığı ameliyatla "resmen ve profesyonelce" hayatımı kurtardı. Hekimliğinin yanında şefkat ve ilgisini ve dahî insanlığını da hastalarından esirgemeyen Süleyman beye minnet ve vefa borcumu ödemem mümkün değil.. Başarılarınızın artarak devam etmesini hayat kurtarmaya devam etmenizi diliyorum cânı gönülden.. Her zaman duâlarımdasınız ve böyle devam edecek..

Mehmet Atış

Doktor Süleyman bey ile 2010 yılında mide kanserine yakalandığım donem tanıştık. Hastalık süreci, ameliyatı ve sonrası Devlet hastanelerinde alışık olmadıgımız ölçüde sıcak, ilgili ve itinalı idi.Ameliyatımız çok basarılı gecti.Kendisine sonsuz teşekkürler, elleriniz dert görmesin sayın hocam.

bottom of page